Zapisz się na szybką randkę

Kalendarz randek

 

Listopad 2016
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Biuro matrymonialne

Jeśli jesteś osobą, która pragnie bliskiej relacji z drugim człowiekiem, jest się w stanie przed nim otworzyć i zaryzykować, żeby zyskać, jeśli wielokrotnie starałeś się budować relacje, ale druga strona tego nie docenia albo relacja kończyła się z innych powodów, jeśli czujesz się samotny i umiesz się do tego przyznać, jeśli zdajesz sobie sprawę, że żyje się nie tylko dla siebie, ale również po coś - dla kogoś, jeśli umiesz i chcesz dawać, cieszyć się życiem we dwoje, nasze Biuro jest właśnie dla Ciebie!

W dobie szybkiego życia, kiedy wszystko jest łatwo dostępne, a więzi międzyludzkie słabną, coraz więcej ludzi zaczyna odczuwać samotność. Życie w pojedynkę stało się modą, za którą podąża coraz więcej ludzi. Jednak bez względu na to, jakie rzekome dobrodziejstwa niesie ze sobą życie singla, nie da się zagłuszyć wewnętrznego głosu, który niesie jasny przekaz, że na dłuższą metę życie dla samego siebie nie ma sensu ani smaku. Że po prostu kogoś nam brak!

Czy zdarzają Ci się powroty do pustego mieszkania, ciekawe oferty turystyczne, z których rezygnujesz, bo przecież nie masz z kim jechać, seanse w kinie, na które nie masz z kim wyjść? Święta z rodziną, która ciągle dopytuje: masz już kogoś? Jeśli tak, to czas najwyższy zgłosić się do nas! 

Każdy z nas przez to przeszedł! Dlatego doskonale rozumiemy, jak się czujesz!

W każdym wieku masz szansę stworzyć satysfakcjonujący związek. Z Twojej strony wystarczy inicjatywa i chęć – deklaracja, że chcesz coś w życiu zmienić. Masz odwagę spróbować kogoś bliżej poznać,
a potem zaufać i zacząć budować związek. My zajmiemy się resztą!

Gwarantujemy szanse na spotkanie ludzi naprawdę do Ciebie podobnych!

Pozwól nam sobie pomóc! To oczywiste, że w pewnym wieku możliwości poznania ludzi stanu wolnego i deklarujących chęć stworzenia związku zawężają się, ale to nie znaczy, że jesteś skazany na życie w pojedynkę! Nasze biuro jest nie tylko dla ludzi dojrzałych - dedykujemy je również młodym-zabieganym lub tym, którzy uważają, że po prostu w tych sprawach szczęście im nie sprzyja! My udowodnimy, że jest inaczej i że przy odrobinie chęci każdy może poznać kogoś właśnie dla siebie.

Zapraszamy do naszego biura matrymonialnego.

  • Oferujemy 6-miesięczny abonament w cenie 400 zł.

  • Gwarantujemy poznanie co najmniej 3 osób, pasujących do Ciebie osobowościowo.

  • Wiele atrakcji: wycieczki, szybkie randki, wykłady z psychologami, spotkania ze stylistami.

Czym nasze biuro różni się od innych?

Nie zarabiamy na ludzkiej samotności. Jako przeciwnicy życia w pojedynkę, pomagamy z niej wyjść. Zrozumieć Twoje potrzeby. Każdy z nas jest wyjątkowy, ukształtowany przez doświadczenia i ukierunkowany na pewne wartości. Pomożemy Ci zajrzeć wgłąb siebie.

Dajemy Ci szansę na darmowe konsultacje z naszym psychologiem oraz wstęp na spotkania z psychologami. Będziemy również informować Cię o organizowanych przez nas wycieczkach i spotkaniach – dla ludzi, którzy szukają aktywnie kogoś na całe życie.

Poznajemy Twoje potrzeby poprzez rozmowę wstępną, rozmowy po odbytych już – za naszym pośrednictwem – spotkaniach oraz test charakteryzujący Twoje nastawienie do związku. Na jego podstawie aranżujemy pierwsze spotkanie. Reszta może zależeć już tylko od Ciebie.

Dajemy gwarancję poznania co najmniej trzech osób o takim nastawieniu do związku, jakie masz Ty oraz szansę udziału w organizowanych przez nas spotkaniach – jako element uzupełnienia naszej oferty. Jesteśmy nastawieni na to, by Ci pomóc. Jesteśmy dla Ciebie!

Dla bardziej nieśmiałych sami wybieramy czas i miejsce spotkania. Robimy podwójny pierwszy krok – po to, byś miał więcej czasu na to, by się rozkręcić J 

Dlaczego Biuro Matrymonialne, zamiast portalu społecznościowego? Bo portale dają szansę na stworzenie wizerunku, który nie istnieje. Bo za fasadą ekranu kryją się ludzie, którzy tylko deklarują chęć stworzenia związku lub spotkań, a tak naprawdę czują się dobrze w pojedynkę, oszukując i siebie, i innych, że przecież robią coś, by wyjść z samotności – szukają na portalu! Portale często przyciągają ludzi, którzy kryją w sobie lęki przed prawdziwą bliskością. Chcą jej, a zarazem unikają. Nic nie zastąpi spotkania na żywo. I naprawdę – nieważne, jak się zaczyna (czy to spotkanie na Speed Datingu czy zaaranżowane przez biuro) – ważne, jak się kończy!

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Kontakt: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/Randkownia.eu